6. Turnaj - Želátovice

Poslední turnaj sezóny 2014 se uskutečnil v Želatovicích 25. 10. 2014. Naše děvčata hrála o všechno, protože rozpětí bodů mezi 2. - 5. místem v konečném pořadí nebyly příliš velké bodové rozdíly. Proto bylo důležité turnaj odehrát skvěle.

V první zápase proti Piškotkám ze Slovenska se nám to moc nepodařilo. Po několika málo minutách náš tým prohrával 1:0. Skóre soupeřkám narůstalo až do stavu 3:0, kdy poté snížila Peťa Mrtvá na 3:1. Ale i přes velkou snahu stáhnout náskok protihráčkám jsme, z důvodu příliš otevřené hry inkasovaly další gól, který završil konečné skóre na 4:1. Takto jsme do turnaje, na kterém záleželo vše, vstoupit nechtěli.

Po krátké pauze holky nastoupily proti týmu Lolly Popps z Brodku u Přerova. Naše děvčata konečně zvedli hlavy a začaly hrát svoji hru, která se vyplatila. Po několika krásně provedených akcích, které končily těsně vedle brány, jsme vstřelili branku, o kterou se zasloužila Marci Řiháčková. I když nás soupeř trápil, tento stav jsme udrželi až do konce utkání. Konečný výsledky tedy 1:0.

Další zápas, který náš tým čekal, byly Želatovice. Sehráli jsme s nimi vyrovnané utkání, ale po chybě obránce vstřelil domácí tým vedoucí gól a nám nezbývalo nic jiného než začít dotahovat. Po několika minutách jsme dokázali dát vyrovnávací gól zásluhou krásné spolupráce celého týmu, na jehož hrotu stála Marci Řiháčková. Přestože jsme dále domácím tým přehrávali, již jsme nedokázali dovést tento zápas k vyhranému konci. Zápas skončil remízou.

Opět po krátké pauze jsme nastoupili k dalšímu zápasu proti týmu z Býškovic. Sehráli jsme vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženě pro obě strany remízou 1:1 (Marci Řiháčková). Tento zápas byl stejný jako vždy proti tomuto týmu. Je vždy plný pěkných akcí, rychlým breaků, ale také tvrdých bojů o balón a soubojů tělem.

Když jsme nastupovali do posledního zápasu, bylo jasné, že musíme vyhrát, jinak bychom se s umístěním na stupních vítězů mohli rozloučit. S tímto vědomí naše děvčata nastupovala na hřiště. I když z počátku dlouho trvalo, než se děvčata rozehrála, dovedla tento zápas do vítězného konce 1:0 (Marci Řiháčková). Z posledních sil jsme dohrávali poslední minuty zápasu, ale i přesto jsme děvčata z Oseku n. B. nepustili do vyrovnávacího zakončení. Konečný výsledek zápasu 1:0.

Tento odehraný turnaj nám zajistil nejen 3. místo v Želatovicích, ale hlavně jsme se tím dokázali udržet na 3. místě v konečném pořadí. Což potvrdilo celou sezónu 2014, kdy jsme se na každém turnaji umístili na stupních vítězů (mimo 1 výjimky).

Tudíž bychom našim děvčatům chtěli poděkovat za krásnou sezóny 2014 a popřát jim ,aby to i nadále vydrželo v následující sezóně 2015.

Jako poslední bychom chtěli popřát Marci Řiháčkové za nádherné 2. místo (20 gólů) v tabulce střelců I. Hanácké ligy žen.

Tovačov    -    Martin         1 : 4
Tovačov    -    Brodek        1 : 0
Tovačov    -    Želatovice  1 : 1
Tovačov    -    Býškovice   1 : 1
Tovačov    -    Osek           1 : 0

1.  Kopačky Osek  3  1  1   5 :  2  10
 2.  ŠK Piškotky Martin  3  1  1 18 :  5  10
 3.  LADIES TOVAČOV  2  2  1   7 :  7    8