Sezóna 2011

V roce 2011 začaly svá první utkání hrát i holky z Tovačova. Hrají systémem 5 + 1 na malé hřiště s poločasem 15 minut. Celkem je ve 2. skupině Hanácké ligy šest týmů a hraje se turnajově. Skupina má tyto týmy Žabky Tršice, Baby Tršice, Lollypops Brodek, Frenziers Majetín, Ladies Tovačov a Horní Moštěnice. V týmu holek se celkem vystřídalo 28 hráček, zbylo jich ale pouze 17, což je taky vysoké číslo. Bohužel jsme se museli potýkat s mnohými zraněními po celou sezónu, tudíž na turnaje se jezdilo v počtu deseti hráček v průměru. Tým si vedl velice dobře na svoji první sezónu a umístil se na celkovém pátém místě (viz tabulka). Ovšem se musí dodat, že se hráčky pouze jednou umístily na šestém místě a to v Tršicích, ale zase na druhé straně se umístily na třetím místě v Horní Moštěnici. Prvních několik zápasů jsme hledali optimální rozestavení a sestavu. To dokazuje i první a poslední turnaj, kdy hráčky dostaly deset branek z pěti zápasů v prvním turnaji v Tršicích, kdežto v poslední turnaji v Brodku obdržely jen tři branky a po bojovném výkonu obsadily čtvrté místo. Trenér ovšem zhodnotil tento turnaj jako nejvíce vyvedený, jak po herní strance, tak po stránce taktické a co je nejdůležitější po stránce bojovné, kdy hráčky nevypustily ani jeden souboj a sehrály jedno z nejlepších utkání v celém roce proti Brodku, kdy za Brodek nastoupilo několik hráček, které hrají za Přerov. Holky nakonec hrály 1:1, kdy až v poslední minutě obdržely gól. Snad jim tento bojovný duch vydrží i v následují sezóně. Nejlepším střelcem týmu se stala kapitánka Nikol Gregorová s pěti vstřelenými brankami na druhém místě byla Jana Axamitová se čtyřmi brankami.

Horní řada z leva: Michaela Zavadilová, Jitka Pěchová, Eva Sedláčková, Pavla Vybíralová, Zdeňka Řezníčková, Karolína Markulčeková. Dolní řada z leva: Marie Zahradničková, Martina Halířová, Romana Milerová, Petra Šišková, Nikol Gregorová, Martina Kyasová. Ležící: Michaela Šišáková

Horní řada z leva: Pavla Vybíralová, Petra Šišková, Jana Axamitová, Eva Sedláčková, Jitka Pěchová, trenér Tomáš Šilha. Spodní řada z leva: Romana Milerová, Martina Halířová, Tereza Horáková, Nikol Gregorová, Karolína Markulčeková. Ležící: Michaela Šišáková