2.6. HANÁ TOVAČOV UNION KVASICE   :
9.6. SK BEDIHOŠŤ HANÁ TOVAČOV   :

Opis textu z Moravského večerníku ze dne 2.8.1934

SK Dub I - HANÁ TOVAČOV II 3:6 (0:3)
V zápase hraném v Dubě, předvedla záloha Hané pěknou hru, ve které bylo nevyužito množství chancí, takže score mohlo býti lehce dojciferné. V mužstvu HANÉ TOVAČOV hráli 2 hráči prvého mužstva.

Program HANÉ TOVAČOV 5.8.1934
Ve 14:00 hod DSK Kojetín II - HANÁ TOVAČOV III
15:30 hod DSK Kojetín I - HANÁ TOVAČOV II

17:00 hod Soudcovská XI.HŽF - HANÁ TOVAČOV I

HANÁ zkouší v zápasech nově získané hráče.

Opis textu z deníku OBZOR ze dne 3.8.1934

První kolo župního poháru na Hané se bude hráti v neděli 12.8.1934:
HANÁ TOVAČOV - SK Němčice nad Hanou

Opis textu z Národních listů 11.8.1934

Na Hané bude v neděli zahájeno I.kolo soutěže o pohár Hanácké župy. V Tovačově SK Haná Tovačov versus SK Němčice.

Opis textu z Selských listů ze dne 22.9.1934

Překvapující výsledky ve 4.kole mistrovství I.B třídy HŽF:
Další zajímavostí je remisa nováčka ČSK Uherský Brod s vedoucím mužstvem I.B třídy HANOU TOVAČOV 2:2

I.B třída Hanácké župy footballové sehraje v neděli páté kolo mistrovstvím, v němž se utkají
SK HANÁ TOVAČOV - SK Vrahovice

Opis textu z deníku Obzoru ze dne 25.10.1934

V neděli se hrálo na Hané deváté kolo I.B třídy, jež přineslo tyto výsledky:
HANÁ TOVAČOV - SK Litovel 4:2
Mistrovství I.B třídy bude pokračovat v neděli desátým kolem, ve kterém se utkají:
Haná Měrovice - HANÁ TOVAČOV

Opis textu z deníku Obzoru ze dne 15.11.1934

Podle Č.S. hodlá Ludvík Báča, který vystoupil ze SK Přerov, nastoupiti místo trenéra V HANÉ TOVAČOV.

Opis textu z deníku OBZOR ze dne 20.11.1934

SK HANÁ TOVAČOV - DSK Přerov 5:3 (2:1)

Obě mužstva nastoupila k zápasu s náhradníky, a to domácí bez ČEČMANA, OLEJNÍČKA a VIMRA. Ve 30.minutě docílili hosté branky z penalty, diktované za ruku. Poté domácí se poněkud rozehráli a v 38.minutě vyrovnal obránce hostí, který vstřelil míč do vlastní branky a 5 minut nato jsou hosté pronásledováni další smůlou, neboť si dávají druhou vlastní branku. Druhá půle začala velkým náporem obou mužstev a domácí to byli, kteří docílili třetí branky, vlastně prvé, svým útočníkem MOČÁRYM. 24. a 25. minuta přinesly obrat, neboť v té době docílili hosté dvou branek. Byli to opět domácí, kteří v 38.minutě docílili páté branky. Zápas byl velmi dobré úrovně a obě mužstva hrála sice ostře, ale fair. Z mužstva domácích podali krásný výkon BEREČKA, MACHÁČEK a ČELECHOVSKÝ.¨

SK HANÁ TOVAČOV II - DSK Přerov II 4:3 (3:3)

Přátelský zápas záložních mužstev, hraný v Tovačově. Zápas nevalné úrovně a oběma mužstvům byl na závadu těžký terén hřiště. Mužstvo hostí prohrálo svojí netaktickou hrou, neboť již vedlo 1:3.

Opis textu z deníku OBZOR ze dne 27.11.1934

Viktoria Přerov - HANÁ TOVAČOV 8:0 (3:0)

Přátelský zápas, hraný na Viktorce, skončil zaslouženě vysokým vítězství domácích. Viktorie připojila další skvělý úspěch ku svým dosavadním. HANÁ přijela bez svého dobrého útočníka ČELECHOVSKÉHO.

PAVLÍK - ZBOŽÍNEK, HRUBÝ - NAVRÁTIL, BEREČKA, DOLEŽEL - MACHÁČEK, MOČÁRY, WINTER, HEJDA, ŠAŠEK

HANÁ měla prudký a dobrý nástup a prvých 15 minut byla lepší svého soupeře. Pak nastal náhlý obrat a Viktoria se už nevzdala iniciativy v útocích až do konce zápasu. U hostí vynikl WINTER ve středu útoku a BEREČKA ve středu zálohy.