Zápas: TJ Sokol Tovačov – FC Dobromilice 7:2 (4:1)

Góly: Hodina 2, Otáhal 2, Kořínek 2 a Fildán gól

Sestava mužstva: Navrátil – Smolka, Machálek, Pasz, Uvíra – Juřík, Mraček, Kořínek, Chorý – Hodina, Otáhal L.

Náhradníci: Fildán

V rámci přípravy sehráli dorostenci Tovačova přátelské utkání s dorostenci z Dobromilic na jejich travnatém hřišti dne 23.3.2014. Za velmi deštivého počasí se nejprve ujali vedení hráči Tovačova, kdy ve 12 minutě z 20 metrů vsítil gól Honza Kořínek. Ve 29 minutě se měnilo skóre v náš neprospěch po špatně odkopnutém míči 1:1. Od této chvíle byl zápas zcela v naší režii nejprve navyšoval skóre ve 39 a 43 minutě Lukáš Otáhal a do poločasu ještě stihl vstřelit po sóle ve 45 minutě František Hodina. Po poločase jsme hráli ve stejném tempu a jen navyšovali skóre 55 minuta Hodina, v 70 minutě Tomáš Fildán a v 75 minutě vstřelil gól Honza Kořínek. Zápas jsme i za nepříznivého počasí zvládli takticky až na nějaké drobné chyby v obraně.